Dom nad bulwarem - Zabrze, Trocera

BUDOWA DOMÓW JEDNO I WIELORODZINNYCH 

Profesjonalnie zajmujemy się budową domów jedno i wielorodzinnych w stanie surowym oraz z pełnym wykończeniem nadające się do zamieszkania. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników zajmujących się kolejnymi etapami budowy domów zaczynając od robót ziemnych, wykonania fundamentów, poprzez ściany, roboty instalacyjne, roboty podłogowe, roboty tynkarskie po wykonanie dachu oraz ocieplenie budynku.  

Spółka specjalizuje się w budowie zarówno domów jedrodzinnych, jak i bliżniczaych czy wielorodzinych.

REZYDENCJA PARKOWA Zabrze, Staromiejska

Jesteśmy głównym wykonawcą REZYDENCJI PARKOWEJ w Zabrzu przy ul.Staromiejskiej. Jest to zespół pięciu budynków stylizowanych na kamieniczki z lat dwudziestych na działce przylegającej do centralnego parku w mieście.


Zabrze Staromiejska - REZYDENCJA PARKOWA Zabrze Staromiejska - REZYDENCJA PARKOWA

Szczegóły na stronie :

http://www.mieszkaniezabrze.pl/index.php?slab=mieszkanie_zabrze_01

http://joraxx.gratka.pl/tresc/397-69469241-slaskie-zabrze-centrum-staromiejska-doplata-mdm.html


DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Zabrze, Dworska

Kolejnym zrealizowanym przez spółkę projektem jest min. budowa domów w zabudowie bliżniaczej w Zabrzu przy ul.Dworskiej. Budowa 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dzięki zastosowaniu mocnych akcentów kolorystycznych i nowoczesnych przeszkleń, jest wyjątkowa i spodoba się miłośnikom niebanalnych rozwiązań.


Zabrze Dworska Zabrze Dworska

Szczegóły na stronie:

http://www.mieszkaniezabrze.pl/index.php?slab=dom_zabrze_01

http://joraxx.gratka.pl/tresc/402-69384283-slaskie-zabrze-centrum-dworska.html


MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE - Zabrze, Nowowiejskiego

W II kwartale 2011 roku ZUBIT ZABRZE spółka z o.o. z sukcesem ukończyła realizację swojej pierwszej inwestycji , którą była budowa budynku wielorodzinnego z garażami pod budynkiem w Zabrzu przy ul.Nowowiejskiego 20B. W budynku powstało 6 lokali mieszkalnych oraz 4 indywidualne garaże wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i drogową.

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE - Zabrze, Trocera

W roku 2015 oddano do uzytku kolejny budynek wielorodzinny, w którym znajdują się mieszkania bezczynszowe wraz z zespołem garaży murowanych. Nieruchomość ta znajduje się przy ulicy Trocera 25 w Zabrzu.

Jest to to inwestycja nowoczesna, skierowana do osób, które pragną niezależności. Dodatkowym atutem inwestycji była możliwość dowolnej aranżacji wnętrza przez potencjalnego nabywcę. Wybudowany budynek jest budynkiem mieszkalnym, wielorodzinnym, składający się z 12 lokali mieszkalnych, czterokondygnacyjnym o łącznej powierzchni użytkowej 650,00 m2.

BUDOWA GARAŻY - Zabrze, Trocera

Dodatkowo obok budynku powstał zespół 18 garaży murowanych. Na terenie inwestycji znajdują się miejsca postojowe dla osób przyjezdnych oraz jedno miejsce dla osoby niepełnosprawnej. Dojazd do garaży oraz miejsc postojowych jest wykończony kostką brukowa a wokół budynku znajdują się tereny zielone wykończone trawnikami. Garaże są przeznaczone zarówno na sprzedaż jak i wynajem.

Inwestycja ta znajduje się w centrum miasta i jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno jeżeli chodzi o drogi lokalne jak i dojazd do sąsiednich miast . Szybki dojazd na drogę DK 88 w kierunku Gliwic i Bytomia, do Drogowej Trasy Średnicowej w kierunku Chorzowa i Katowic.

Wszelkie informacje dotyczące oferty sprzedaży naszych nieruchomości można uzyskać pod numerem telefomu: 600891731 - JORAX NIERUCHOMOŚCI. Klient nie ponosi kosztów prowizji za pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości.

 


Zachęcamy do zapoznania się z prospektem informacyjnym inwestycji przy ulicy Trocera:
pobierz plik: Zabrze_Trocera_Pospekt.PDF
 


aktualne zdjęcia Zabrze Trocera 25
aktualne zdjęcia Zabrze Trocera 25
aktualne zdjęcia - garaże Zabrze Trocera

 

 

 

 

MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA - CENTRUM - Zabrze, ul. Wolności

W roku 2015 oddano do użytku również budynek wielorodzinny w centrum Zabrza przy ul. Wolności 249. Budynek ten zawiera 7 lokali mieszkalnych. Teren zamkniety. Każdy lokal stanowi jednopokojowe mieszkanie o pow 32m2 składa się z sypialni, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Standard wykończenia: na podłodze panele, ściany w gładziach pomalowane, łazienka wykafelkowana i urządzona, drzwi wejściowe firmy Delta, kuchnia urządzona bez kuchenki, CO miejskie. Zapraszamy do oględzin.

Wszelkie informacje dotyczące oferty sprzedaży można uzyskać pod numerem telefomu: 600891731 - JORAX NIERUCHOMOŚCI. Klient nie ponosi kosztów prowizji za pośrednictwo.

Zabrze, Wolności

 

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE - Zabrze, Kossaka

Ostatnie mieszkanie !!!

Proponujemy również na sprzedaż ostatnie dwupokojowe mieszkanie w stanie do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym oddanym do użytku w 2012 roku, w Zabrzu Biskupicach przy ulicy Kossaka.

Mieszkanie ma pow. 40,55m2, w skład którego wchodzą: przedpokój, sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką. W lokalu położono nowe instalacje, elektryczne, wodne, kanalizacyjne, centralnego ogrzewania. Nowe drzwi wejściowe i okna plastikowe, na ścianach gładź gipsowa. Na podłodze panele, łazienka wykafelkowana i urządzona. Centralne ogrzewanie gazowe z pieca dwubiegowego. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 12,76 m2 oraz jedno miejsce parkingowe na zamkniętym terenie.

Zapraszamy do oglądania nieruchomości.

Wszelkie informacje dotyczące oferty sprzedaży można uzyskać pod numerem telefomu: 600891731 - JORAX NIERUCHOMOŚCI. Klient nie ponosi kosztów prowizji za pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości.